Prosperity - Achieving Life Fulfillment
Aktualności

VIP Coaching

– sesje indywidualne

VIP Coaching to proces dla zawodowych polityków, prezesów firm, finansistów, celebrytów. Wyborcy, klienci, media i społeczeństwo obserwują każdą sferę ich życia, wygląd, każdy gest i wypowiedź.

By móc z sukcesem realizować swoją misję muszą oni mieć osobowość, ale i odwagę, wewnętrzną spójność i moc.
Proces coachingu inspiruje i wspiera realizowanie tych celów na własnych warunkach Klienta.

VIP Coaching wyzwala maksymalny potencjał i wewnętrzną siłę Klienta. Realizacja celów Klienta jest możliwa przy jego pełnym zaangażowaniu i wzięciu odpowiedzialności za rezultat procesu.

Proces oparty jest na poufnej relacji Klienta z Coachem po ustaleniu kontraktu coachingowego. VIP Coaching jest procesem celowym – miarą sukcesu jest osiągniecie przez Klienta zakładanego celu.

Sesje indywidualne prowadzone są przez Eksperta coachingu nowej generacji z dwudziestoletnią praktyką / ponad 11.000 godzin / w prowadzeniu: executive coachingu, business coachingu, life coachingu, art. coachingu, shadow coachingu, VIP coachingu, pracującego metodą ProsperityCoaching® w wysokich standardach biznesowych i etycznych.

Zapraszamy
Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem.

Zapisz Się

 

Sprawdź też

Prosperity Coaching

ProsperityCoaching® to coaching nowej generacji. Wg ProsperityCoaching® coaching jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów komunikacji. Jest …